MEDIA

We are a company in the metal industry. The main field of activity is the production of metal fittings for upholstered furniture.

HEADQUARTERS

 

Metal Plant HOFFMANN os. Cechowe 46 64-840 Budzyń

Safety Standards

We care about safety

Timely deliveries

We fulfill orders reliably and on time.

Reliability Guarantee

We care about the satisfaction of every customer.

High quality

High quality products since 1991

Informacje Firmowe

Realizacja projektu finansowanego z Funduszy Europejskich

 

Zakład Metalowy Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Roman Hoffmann realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa nowych i udoskonalonych produktów dzięki wdrożeniu innowacyjnych technologii będących efektem prac B+R i rozbudowie parku maszynowego”

We are a company in the metal industry

Zakład Metalowy PUH Roman Hoffmann started operating in 1991 and from the very beginning we attach great importance to the quality of our products.Thanks to a modern press shop and our own tool shop as well as a well-coordinated team of employees, we are able to cope with any task.

Produkcja metalowych okuć i akcesoriów meblowych - specjalistyczne maszyny do obróbki skrawaniem

W trosce o zadowolenie Klientów firma Hoffmann, doświadczony producent meblowych okuć metalowych, nieustannie inwestuje w nowoczesny park maszynowy. Wykorzystywanie profesjonalnych urządzeń do obróbki skrawaniem przyczynia się nie tylko do stałego podnoszenia jakości mechanizmów i akcesoriów do mebli tapicerowanych. Umożliwia także skrócenie czasu realizacji zamówień i jednocześnie zachowanie konkurencyjnego poziomu cen.

Na wyposażeniu zakładu produkcyjnego znajduje się m.in.:

 

  • nowoczesna wycinarka do elementów o nawet bardzo skomplikowanych kształtach, wyjątkowo precyzyjna, wykorzystująca oprogramowanie CAD,
  • profesjonalna tokarka wszechstronnego zastosowania,
  • kilka rodzajów pras, w tym do plastycznej obróbki blachy

 

i wiele więcej. Sprzęt pochodzi wyłącznie od najlepszych producentów, jest niezawodny, cechuje się ponadprzeciętną wydajnością i przede wszystkim wszechstronnością. Do jego obsługi zatrudniani są doświadczeni specjaliści, którzy dbają o to, aby mechanizmy, okucia i akcesoria metalowe do mebli tapicerowanych zawsze były w pełni zgodne z projektem.

Szybka realizacja zamówień na produkcję okuć, mechanizmów i akcesoriów do mebli

Korzystanie z usług doświadczonego zakładu produkcyjnego Hoffmann to pewność profesjonalnej realizacji każdego zlecenia. Oprócz tego producent dba, aby okucia metalowe, mechanizmy i inne akcesoria meblowe wykonywać w możliwie najkrótszym czasie, gwarantując przy tym wysoką ich jakość. Wszystko to w konkurencyjnych cenach i z możliwością dopasowania zamawianych elementów dla mebli tapicerowanych do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Backrest mechanism

Backrest movement

Slip-on connector

Hitch plate

Furniture leg

Furniture leg

Zakład metalowy - producent okuć i akcesoriów do mebli

Przedsiębiorstwo Hoffmann z Budzynia to zakład metalowy działający i zbierający doświadczenie już od 1991 roku. Firma specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu różnych akcesoriów oraz wysokiej jakości okuć i mechanizmów do mebli tapicerowanych, będąc jako producent, liderem w tej branży na polskim rynku.

 

Estetyczny wygląd i wysoka jakość metalowych elementów do mebli

Dostępne w ofercie wyroby z metalu mogą być wykończone w różnych formach, w tym:

 

  • malowane proszkowo,
  • chromowane,
  • cynkowane galwanicznie, z wykorzystaniem elektrolizy.

 

Wykonywane na zamówienie metalowe okucia meblowe charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością oraz estetycznym wyglądem. Firma jest w stanie zrealizować nawet bardzo nietypowe zlecenia, jako producent, gwarantując wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

Metal fittings for upholstered furniture

At the HOFFMANN Metal Plant, we produce metal furniture accessories, such as fasteners, furniture legs, lifts and seat frames.

 

We equipped our plant in Budzyń with technologically advanced machinery and employed not only experienced technical staff, but also production staff. We listen to the needs and suggestions of our clients, and because we are not afraid of challenges, we are able to meet them.

OUR OFFER

PHONE FOR THE OFFICE · 48.672843756

  1. pl
  2. en
  3. de